Apartament me Qera ne Tirane – Apartament me Qera – 100 m²

Apartament 2+1, i mobiluar. 5 minuta larg qendres dhe perballe qendres tregtare Toptani.

500 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 100 m²

Apartament me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2.
 • Dhome ndenje:
  • Divan
  • Kolltuk
  • TV
  • Tavoline kafeje
  • Kondicioner
 • Kuzhine:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Aspirator
  • Bufe
  • Tavoline ngrenje me karrige
 • Dhome gjumi I:
  • Krevat Dopio
  • Dollap
  • Komo me pasqyre
  • Kondicioner
  • Banjo
 • Dhome gjumi II:
  • Krevat tek
  • Dollap
  • Kondicioner
 • Banjo:
  • Kabin Dushi
  • Lavatrice
 • Ballkon
 • Ne katin e 7
 • Totali kateve 11
 • Orientimi i apartamentit: jug-perendim 

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • kuzhine
 • 2 Banja
 • 7 te banimit
 • 11 kate ne residence

Vendndodhja

 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.