Jepet Apartament 1+1 me Qera ne Tirane – Apartament me Qera – 75 m²

Apartament 1+1 me qera ne Tirane. Prane zones se Bllokut dhe qendres se qytetit.

420 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 75 m²

Apartament me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit 75m².
 • Dhome ndenje:
  • Divan
  • Kolltuk
  • Kondicioner
  • TV
 • Kuzhine:
  • Furre
  • Aspirator
  • Frigorifer
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Komo me pasqyre
  • Kondicioner
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Dy ballkone
 • Ne katin e 2te
 • Totali i kateve 9

http://rentinalbania.com/en/rent-a-car

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 1 Ajer i kondicionuar
 • 1 Banjë
 • 1 Dhomë Gjumi
 • kuzhine
 • 1 Ashensor
 • 3 te banimit

Vendndodhja

 • 20 minuta from Tirana Airport
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 5 minuta nga bar & restorant

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.