Apartament me Qera në Zonën e Bllokut – Apartament me Qera – 100 m²

Apartament me Qira në Tiranë, në një nga zonat më të njohura të qytetit, Blloku. Në afërsi të shumë bareve, restorante të ndryshme, supermarkete dhe dyqane. Vetëm 10 minuta më këmbë nga qendra e qytetit. Apartamenti ka një dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo. WI-FI në dispozicion. I përshtatshëm për 4-5 persona.

600 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 100 m²

Apartament 2+1 me Qira 

 • Sipërfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Dhomë ndenje:
  • TV
  • Kondicioner
  • Divan
  • Tavolinë ngrënje me karrige
 • Kuzhinë:
  • Frigorifer
  • Furrë
  • Aspirator
  • Mikrovalë
  • Bufe
 • Dhomë gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Komo me pasqyrë
 • Dhomë gjumi II:
  • Dy krevatë tek
  • Dollap
  • Kondicioner
 • Banjo:
  • Kabinë dushi
  • Lvatrice
 • WI-FI I disponueshëm
 • Në katin e 7të
 • Totali i kateve 10
 • Me dy ashensorë

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Vendndodhja

 • 800 metra nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 40 minuta nga Porti Detar në Durrës
 • 1 minutë nga bar & restorant

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.