Apartament me Qera ne Tirane – Apartament me Qera – 60 m²

Apartament 1+1, në Kompleksin Kika 2. Vetëm 10 min larg nga zona e Bllokut. Ne afersi te dyqaneve dhe qendrave te tjera te bisnesit. Kompleks banimi shumë mire i menaxhuar.

440 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 60 m²

Apartament me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja - 60 m2
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan
  • TV 
  • Tavolin ngrenie per 4 persona
  • Kondicioner
 • Kuzhina e kompletuar me:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Pianure
  • Aspirator
 • Nje dhoma gjumi
  • Dhome dopio
  • Dollap rrobash
  • Kondicioner
  • Komo me pasqyre
 • Nje banjo me lavatrice 
 • Internet WiFi ne apartament 
 • Kati i trete 
 • Parking ne garazh ( Pagese ekstra)
 • Dy ashensore ne ndertese
 • I disponueshem per periudha te shkurtra qiraje - 20 euro nata
  • Min 3 nete qendrimi

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.