Apartament ne Tirane me Qira ne Bllok – Apartament me Qera – 136 m²

Apartament ne Tirane me Qira me dy Dhoma Gjumi. Apartament i kendshem i cili ndodhet ne nje zone shume te mire. Shume afer zones se Bllokut, dhe vetem disa min larg qendres se qytetit. I kompletuar me gjithcka te nevojshme

600 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 136 m²

APRTAMENT me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja: 136 m2
 • Sallon:
  • Divane
  • TV
  • Tavoline kafe
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Lavastovilje
 • Dy dhoma gjumi
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Nje krevat tek
  • Dollap
  • Tavoline pune
 • Dy banjo
 • Banja kryesore me vaske
 • Nje ballkon i madh
 • Kondisioner 
 • Vendndodhja ne katin e 7-te
 • Rezidence me 11 kate

http://rentinalbania.com/en/rent-a-car

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.