Apartament plotesisht i mobiluar me mobilje moderne dhe te reja me qira tek Liqeni i Thate, ne Tirane – Apartament me Qera – 110 m²

APARTAMENT MODERN me DY DHOMA GJUMI me QIRA ne TIRANE. Apartament i kendshem me qira ne nje zone shume te qete. Apartementi ka pamje nga Liqeni i Thate ne Tirane. I mobiluar me gjithcka te nevojshme te re dhe ne menyre moderne.

500 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 110 m²

APRTAMENT ne TIRANE me QIRA:

 • Siperfaqja: 110 m2
 • Sallon:
  • Divane
  • LCD TV
  • Tavoline kafe
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Mikrovale
 • Dy dhoma gjumi
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
  • Komo me pasqyre 
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Nje krevat tek
  • Dollap
  • Tavoline pune
 • Dy banjo
 • Lavatrice
 • Nje ballkon i madh
 • Kondisioner ne cdo dhome
 • Vendndodhja ne katin e 2-te
 • Rezidence me 5 kate
 • Orientimi Jug - Lindje

 Cmimi: 500 euro / muaj

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.