Apartament i kendshem me qira ne qender te qytetit te Tiranes – Apartament me Qera – 190 m²

Apartament i kendshem me qira ne Tirane. Apartament i madh me qira ne qenter te Tiranes. Apartementi ofron nje pamje shume te bukur te qytetit. I mobiluar me gjithcka te nevojshme te re dhe ne menyre moderne.

2.400 €/muaj

Apartament me Qera në Shkodër – 190 m²

Apartament me qira ne Tirane:

 • Siperfaqja: 190 m2
 • Sallon:
  • Divane
  • LCD TV
  • Tavoline kafe
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Lavastovilje
 • Dy dhoma gjumi
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
  • Komo me pasqyre 
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Nje krevat tek
  • Dollap
 • Dhoma e 3-te mund te perdoret si studio 
 • Dy banjo
 • Lavatrice
 • Ballkon te madh
 • Kondisioner ne cdo dhome

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.