Apartament 1+1 me Qera ne Tirane – Apartament me Qera – 60 m²

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezidencial Kika 2. I perbere nga nje sallon me aneks kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Ne afersi te bareve, restoranteve te ndryshem dhe qendrave te biznesit. Një vend ku do te gjeni gjithçka qe ju nevojitet per nje jetese te rehatshme.

440 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 60 m²

Apartment 1+1 me Qera ne Tirane

 • Siperfaqja e apartamentit - 60 m2
 • Dhome ndfenje:
  • Divan
  • Kolltuk
  • TV
  • Kondicioner
  • Ballkon
 • Kuzhine:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie me karrige
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Kondicioner
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ne katin e 3
 • Dy ashensore 
 • Parking nentokesor (me pagese ekstra)
 • WIFI i disponueshem

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.