Apartament 1+1 me Qera ne Tirane – Apartament me Qera – 100 m²

Jepet me qera apartament i mobiluar pranë qendrës së qytetit, i përbërë nga një dhomë ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Në dispozicion për qera afatshkurtër ose afatgjatë. I pershtatshem per 4-5 persona.

600 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 100 m²

Apartament 1+1 me Qera ne Tirane

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Ballkon
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 6te
 • Me ashensor
 • Wi-Fi I disponueshem
 • Dhome ndenje:
  • TV
  • Divan
  • Tavoline ngrenie
  • Kondicioner
 • Kuzhine:
  • Furre + Pianure
  • Frigorifer
 • Dhome gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Kondicioner
 • Dhome gjumi II:
  • Dy krevat tek
  • Dollap
  • Kondicioner
  • Banjo personale me dush
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.