Apartament ne Kompleksin Rezidencial Kika 2 – Apartament me Qera – 60 m²

Apartament 1+1, i cili ndodhet ne nje nga komplekset me te favorshëm ne Tirane. Nje vend ku jane te vendosura shumë qendra biznesi, dyqane, bare dhe restorante per te lehtesuar jetesen tuaj. Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i pershtatshem per 2-3 persona.

440 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 60 m²

Apartament ne Kompleksin Rezidencial Kika 2

 • Siperfaqja e apartamentit - 60 m2
 • Ne katin e 3te
 • Dy ashensore
 • Parking nentokesor
 • Wi-Fi I disponueshem
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine:
  • TV
  • Divan
  • Kolltuk
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie
  • Furre + Pianure
  • Frigorifer
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Kondicioner
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ballkon

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Vendndodhja

 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 1 minutë nga bar & restorant

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.