Apartament me Qera ne Qender te Tiranes – Apartament me Qera – 70 m²

Apartament 2+1 ne zonen e Pazarit të Ri, i rehatshem dhe komod. Prane Qendres Tregtare Toptani, me ne afersi shume bare dhe restorante te ndryshme.

440 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 70 m²

Apartament me Qera ne Qender te Tiranes:

 • Siperfaqja e apartamentit  - 70 m2
 • Siperfaqja e ballkonit - 10 m2
 • Dhome ndenje:
  • Aneks kuzhine i pajisur
  • Dy divane
  • Televizor
  • Kondicioner
 • Dhome gjumi:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • Ballkon 
 • Kend ndenje (Ballkon i mbyllur):
  • Librari
  • Lavatrice
 • Banjo me kabine dushi
 • WIFI i disponueshem
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 7
 • I pershtatshem per 2 - 3 persona

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Vendndodhja

 • 35 minuta from Tirana Airport
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 1 minutë nga bar & restorant

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.