Prona me Qera

Rezultatet 1 - 10, nga 338

 • ALTR229

  Jepet Apartament 1+1 me Qera ne Tirane

  Apartament 1+1 me qera ne Tirane. Prane zones se Bllokut dhe qendres se qytetit.

  duke filluar nga420 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR633

  Apartament me Qera ne Qender te Tiranes

  Apartament 2+1 ne zonen e Pazarit të Ri, i rehatshem dhe komod. Prane Qendres Tregtare Toptani, me ne afersi shume bare dhe restorante te ndryshme.

  duke filluar nga440 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR628-1

  Apartament ne Qender te Tiranes

  Apartament 1+1, i pozicionuar ne qender te qytetit me shumë bare, restorante dhe dyqane përreth. 5 minuta larg nga Qendra Tregtare Toptani. Ndertime cilesore. I pershtatshem per 2-3 persona.

  duke filluar nga480 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR602

  Apartament 1+1 me Qera ne Tirane

  Jepet me qera apartament i mobiluar pranë qendrës së qytetit, i përbërë nga një dhomë ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Në dispozicion për qera afatshkurtër ose afatgjatë. I pershtatshem per 4-5 persona.

  duke filluar nga600 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR312

  Apartament me Qera në Zonën e Bllokut

  Apartament me Qira në Tiranë, në një nga zonat më të njohura të qytetit, Blloku. Në afërsi të shumë bareve, restorante të ndryshme, supermarkete dhe dyqane. Vetëm 10 minuta më këmbë nga qendra e qytetit. Apartamenti ka një dhomë ndenje,…

  duke filluar nga600 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR535

  Apartament me Qera ne Tirane

  Apartament 1+1, në Kompleksin Kika 2. Vetëm 10 min larg nga zona e Bllokut. Ne afersi te dyqaneve dhe qendrave te tjera te bisnesit. Kompleks banimi shumë mire i menaxhuar.

  duke filluar nga440 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR595

  Apartament 1+1 me Qera ne Tirane

  Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezidencial Kika 2. I perbere nga nje sallon me aneks kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Ne afersi te bareve, restoranteve te ndryshem dhe qendrave te biznesit. Një vend ku do te gjeni gjithçka qe…

  duke filluar nga440 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR022

  Apartament me Qera ne Tirane

  Apartament 2+1, i mobiluar. 5 minuta larg qendres dhe perballe qendres tregtare Toptani.

  duke filluar nga500 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR629

  Apartament ne Kompleksin Rezidencial Kika 2

  Apartament 1+1, i cili ndodhet ne nje nga komplekset me te favorshëm ne Tirane. Nje vend ku jane te vendosura shumë qendra biznesi, dyqane, bare dhe restorante per te lehtesuar jetesen tuaj. Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i…

  duke filluar nga440 €/muaj Zbulo më shumë
 • ALTR631

  Apartament Komod ne Tirane

  Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Dibres, shume afer qendres se Tiranes. I perbere nga nje dhome ndenje me aneks kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Totalisht i mobiluar me cdo gje te nevojshme.

  duke filluar nga380 €/muaj Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.

Na ndiqni