Rezidenca Bella Mare Durres – Apartament për Shitje – 55 m²

Blini nje prone ne Bella Mare, Durres. Kjo eshte nje residence unike qe ndertohet ne linjen e pare ne balle te detit ne plazhin e Durresit, vetem 30 min larg nga Tirana, kryeqyteti i Shqiperise. Ky eshte nje apartament 55 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te rezidences. Ju mund të shijoni një pamje shumë të bukur të detit nga ky apartament.

52.250 €/muaj

Apartament për Shitje në Durrës – 55 m²

Kjo rezidence ne plazhin ranor te Durrsit, ne qender te Shqiperise  ka nje numer total prej 36 apartamentesh me 1 dhome gjumi te cilat kane siperfaqe: 55 m2 dhe 70 m2. Ndodhen prane detit dhe vetem 30 minuta larg nga Tirana dhe nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes.

Te gjithe apartamentet gezojne nje pamje deti krejt te paster. Per me teper residenca rrethohet nga pisha te cilat e bejne zonen mjaft te vecante. Apartamentet ne Bella Mare janë 10 min larg nga qyteti i Durrësit. Është shumë e lehtë për të shkuar ne qytet nëpërmjet transportit me autobus. Durrësi eshte nje qytet qe "duhet"  të vizitohet duke marre parasysh bukuritë e saj arkeologjike dhe vendet e bukura që të gjithë mund ti shijojne atje. Origjina e saj daton 1000 vjet pes.

Residenca ka avancuar me ritme te mira, pa vonesa dhe ka perfunduar ne Prill 2011. Shumë klientë që kanë kërkuar për të blerë prona ne  Shqipërinë, e kanë vizituar rezidencen. Ne kemi  klientë te huaj që kane blerë tashmë në këtë vend dhe tani jetojnë në të.

Kompania ndertuese eshte nje kompani me mjaft eksperience dhe Albania Property Group ka patur marrdhenie shume te mira ne saje te bashkepunimit te vendosur ne residencat qe kane ndertuar ne qytetin e Sarandes. Ne ende kemi disa apartamente të mira në shitje në këtë projekt.

 • Apartamente me 1 dhome gjumi.
 • Siperfaqet e apartamenteve 55m2 dhe 70 m2.
 • Ashensor ne residence.
 • Te gjithe apartamentet me pamje deti.
 • Ambjente sherbimesh ne katin perdhes.
 • Perfundimi ne Prill 2011.
 • Apartmente qe fillojne nga 52,250 Euro.
 • Ambjente parkimi per shitje ne Rezidence.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 6 kate ne residence
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 1 kuzhine
 • 1 Ashensor
 • 1 bar & restorant
 • 2 Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Durrës
 • 10 minuta nga Porti Detar në Durrës
 • 5 metra nga Plazhi në Durrës
 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 40 minuta nga Tiranë

Kërkimi i fundit

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 58.3m²

  780 €/m²
 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Apartament - 65m²

  1000 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  900 €/m²
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Apartament - 96m²

  700 €/m²
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament - 125m²

  1300 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Apartament - 118m²

  1445 €/m²
 • Më shumë...