Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke – Apartament për Shitje – 58.3 m²

Albania Property Group ofron nje kompleks rezidencial ne Radhim, nje fshat i vogel turistik afer qytetit te Vlores, vetem 15 km lag qytetit. Ky kompleks i ri rezidencial po ndertohet vetem pak metra nga plazhi, per ata qe duan te kalojne pushimet e tyre ketu si dhe per te gjithe ata qe duan ta kthejne kete vend ne shtepine e tyre te perhershme.

45.474 €/muaj

Apartament për Shitje në Radhimë – 58.3 m²

Rreth Radhimes

Zona bregdetare Radhime-Orikum shtrihet ne lindje te gjirit te Vlores me nje reliev kodrinor te mbjelle kryesisht me ullinj dhe agrume. Ne perendim zona laget nga deti Adriatik me nje bregdet shume te favorshem per zhvillimin e turizmit dhe te sektorit imobiljar. Nuk ka rere ne plazh por gure te cilet e bejne ujin te paster si kristal. Pjesa lindore e kodrave jane ne uleta, vecanerisht ne fshatin e Radhimes dhe ne qytetin e Orikumit.

Zona karakterizohet nga vera e ngrohte me nje temperature te favorshme per banjo dielli dhe not gjate nje periudhe prej 5 muajsh, ku gjate veres mund te shfrytezosh plot 14 ore te dites ne plazh.

Radhima ka nje posizon te favorshem gjeografik ne lidhje me ate cfare mund te ofroje per turizmin kulturor dhe historik. Duke qene ne rrugen e vetme qe lidh Vloren me Orikumin, Himaren dhe Saranden, Radhima ofron pika historike me interes si Vlora, Kanina, Amantia, Mavrovo, Orikum, Himara etj.. Datat historike, gjetjet e shumta arkeologjike dhe 19 monumentet e kultures, vene ne dukje se ky rajon ka qene nga me te civilizuarit ne Shqiperine e jugut.

Radhima Resort ndodhet rreth 10 minuta nga Parku Arkeologjik i Orikumit, nje qytet antik qe daton ne shekujt V-IV pK.

Karakteristikat kryesore:

 • Pamje madheshtore nga deti.
 • Te gjitha sherbimet e nevojshme "tek dera e shtepise".
 • Distanca nga aeroporti i Tiranes - 155 km
 • Distanca nga kryeqyteti i vendit, Tirana - 155 km.
 • Cilesi urbane.
 • Vetem 4 kate ne cdo ndertese.
 • Apartamente 1+1 dhe 2+1.
 • Parkim nentokesor .
 • Bar – restorant ne rezidence.

Aeroportet afer Radhimes

 • Ioannis Kapodistrias International (CFU), Korfuz, Greqi - 112.1 km
 • Lecce (LCC), Itali - 140.8 km
 • Tirana Rinas (TIA), Albania – 155 km
 • Casale (BDS), Brindisi, Itali - 162.5 km
 • Ioannina (IOA), Greqi - 164.4 km

Cmimet: duke filluar nga 47,730 EUR

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • bar & restorant
 • Garazhe nentoke ne residence
 • Resturant and Dyqane ne residence
 • 4 te banimit
 • 4 kate ne residence
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Ashensor

Vendndodhja

 • 2 hrs orë from Tirana Airport
 • 140 kilometra nga Tiranë
 • 15 kilometra nga Qendra e Qytetit Vlora
 • 15 metra nga Plazhi në Vlora
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 20 minuta nga Porti Detar në Vlora

Kërkimi i fundit

 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Apartament - 65m²

  1000 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  900 €/m²
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Apartament - 96m²

  700 €/m²
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament - 125m²

  1300 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Apartament - 55m²

  950 €/m²
 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Apartament - 118m²

  1445 €/m²
 • Më shumë...