Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura – Apartament për Shitje – 66 m²

Azzurra pa dyshim pasuria më e mirë në jug të Shqipërisë. Një pronë e bukur në një rezidence prane detit. Apartamente të nje cilësisë së lartë në rezidencen Azzurra. Edhe gjashtë apartamente ende për shitje. Të huajt që blejnë një pronë tani mund të lëvizin në banesat e tyre pa vonesë. Rezidenca ka mbaruar tashmë.

59.250 €/muaj

Apartament për Shitje në Saranda – 66 m²

Albania Property Group ka të drejtat ekskluzive për të menaxhuar kete rezidence ne Sarande, ne jug te Shqiperise. Azzurra ofron një rritje të qëndrueshme kapitale, të ardhura te mira nepermjet dhenies me  qera te apartamenteve ne Sarande gjatë gjithë vitit.

Karakteristikat Kryesore

 • Siperfaqja e apartamentit-66m2.
 • Apartamente ne Sarande duke filluar nga 59.250 euro.
 • Kesti i pare me vetem 30%
 • Nje ndertues me eksperience te madhe ne fushen e ndertimit
 • Nje residence me kualitet te larte ndertimi
 • Residenca eshte ne vije te pare
 • Të gjitha apartamentet me pamje te mrekullueshme te detit.
 • Ajer te kondicionuar e përfshire ne cmim.
 • Kuzhina e përfshirë ne cmim.
 • Pllaka te cilësisë se larte dhe mund te zgjidhni dyshemene prej druri.
 • Muret e jashtme dhe muret midis apartamente me izolim termik dhe per zhurmat.
 • TV Satellite & Internet.
 • Ashensor ne residence
 • Një plazh i vogël perpara vend banimit.
 • Manaxhim mbas perfundimit te projektit nga Albania Property Group
 • Mirëmbajtja përafërsisht do te jete € 30 në muaj
 • 20 vende parkimi në dispozicion në total.
 • Rritja e pritshme të kapitalit 10%.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 15 Garazhe nentoke ne residence
 • Ashensore
 • bar & restorant
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 7 kate ne residence
 • kuzhine

Vendndodhja

Saranda Azzurra Map
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 10 minuta nga Porti Detar në Saranda
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Saranda
 • 5 metra nga Plazhi në Saranda
 • 25 minuta nga Butrinti
 • 20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
 • 30 minuta nga fshati bregdetar Lukovë
 • 1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
 • 2 orë nga fshati bregdetar Dhërmi
 • 1 orë nga Gjirokastra

Kërkimi i fundit

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 58.3m²

  780 €/m²
 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Apartament - 65m²

  1000 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Apartament - 96m²

  700 €/m²
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament - 125m²

  1300 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Apartament - 55m²

  950 €/m²
 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Apartament - 118m²

  1445 €/m²
 • Më shumë...