Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane – Apartament për Shitje – 125 m²

Apartament lluksoz ne nje godine te re dhe moderne ne Tirane. Cilesi shume e mire, i rehatshem, me drite, i qete dhe ndodhet 2 minuta larg nga liqeni.

162.500 €/muaj

Apartament për Shitje në Tiranë – 125 m²

Karakteristikat:

 • Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje godine moderne te ndertuar ne vitin 2009.
 • Apartamenti eshte me shume drite, i qete, i mobiluar bukur dhe i pajisur me te gjitha lehtesirat moderne.   
 • Ajer i kondicionuar ne cdo dhome.    
 • 1 dhome ndenje e madhe, e rehateshme, me TV, ambjent ngrenie dhe nje kuzhine e lidhur me kete hapesire. 
 • Dhoma e ndenjes ka nje dritare te madhe me pamje nga ballkoni dhe divani kthehet ne krevat dopio. 
 • Kuzhina eshte e pajisur me te gjithe aksesoret e nevojshem.
 • 3 dhoma matrimoniale, 2 prej te cilave me ballkon.Te gjitha dhomat me dollap, ngrohje dhe ajer te kondicionuar. 
 • 2 banja te medha me kabine dushi, bide dhe cdo gje tjeter te nevojshme.  
 • Apartamenti ka TV me satelit, akses interneti me wireless, ngrohje qendrore dhe ajer te kondicionuar me kontroll individual ne cdo dhome.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 2 Banja
 • 3 dhoma Gjumi Matrimoniale
 • 4 te banimit
 • 1 Ashensor

Vendndodhja

 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 10 minuta nga bar & restorant
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 58.3m²

  780 €/m²
 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Apartament - 65m²

  1000 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  900 €/m²
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Apartament - 96m²

  700 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Apartament - 55m²

  950 €/m²
 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Apartament - 118m²

  1445 €/m²
 • Më shumë...