Apartament ne Shitje ne Vlore – Apartament për Shitje – 96 m²

Residenca shtrihet ndërmjet rrugës kryesore më të rëndësishme të Vlorës, drejt turizmit të ardhshëm dhe plazhit tradicional të qytetit.

67.200 €/muaj

Apartament për Shitje në Vlora – 96 m²

Jo me larg se 500 metra nga qendra "Skelë", buzë plazhit të vjetër, po ndërtohet Vlora Alba Residence, për të gjithë ata që duan të kalojnë pushimet, si dhe për ata që këtë vend duan ta bëjnë shtëpinë e tyre të përditshme.

Karakteristikat:

 • Vetëm 400 m nga residenca do të jetë porti i jahteve
 • Apartament me 2 dhoma gjumi.
 • 2 banjo.
 • Te dyja dhomat e gjumit dhe ambjenti i ndenjes kane pamje deti.
 • Jane 3 blloqe apartamentesh me 5 kate banimi dhe 1 kate komerciale.
 • Hapesira sherbimi ne katin e pare.
 • Dritaret dopjo duralumin.
 • Parkim nentokeso ne Rezidence.
 • 2 ashensore.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 4 te banimit
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 2 Ashensore
 • Garazhe nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

Vlora Alba Map
 • 10 metra nga Plazhi në Vlora
 • 5 minuta nga Porti Detar në Vlora
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlora
 • 2 orë from Tirana Airport
 • 10 minuta nga Plazhi në Radhimë

Kërkimi i fundit

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 58.3m²

  780 €/m²
 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Apartament - 65m²

  1000 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  900 €/m²
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament - 125m²

  1300 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Apartament - 55m²

  950 €/m²
 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Apartament - 118m²

  1445 €/m²
 • Më shumë...