Apartament 2+1 ne Vlore – Apartament për Shitje – 91 m²

Albania Property Group ofron nje apartament per shitje te perfunduar ne Vlore. Ndertim i cilesise se larte ne nje pozicion shume te favorshem.Vetem 5 minuta larg nga plazhi me i afert.

100.100 €/muaj

Apartament për Shitje në Vlora – 91 m²

 Karakteristikat kryesore

 • Siperfaqja-91 m2.
 • Apartament 2+1
 • 1 banje
 • 2 ballkone.
 • Pozicionuar ne katin e katert te nje ndertese shume cilesore.
 • Pamje e paster e detit nga dhoma e gjumit matrimoniale dhe dhoma e ndenjes.
 • Apartamenti i shtruar me pllaka.
 • Banje e pajisur.
 • Pamje te mrekullueshme te detit dhe te gjirit te Vlores nga ballkonet.
 • Dritare dhe dyer ballkonesh me grila.
 • Rreth 15 minuta nga qendra e qytetit te Vlores.
 • Shume prane plazhit.
 • Te gjithe dokumentet te disponueshem.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • 4 te banimit
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Vlora
 • 2 orë from Tirana Airport
 • 10 minuta nga Plazhi në Radhimë
 • 1 orë nga fshati bregdetar Dhërmi
 • 45 minuta nga Parku Kombetar Llogara

Kërkimi i fundit

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 58.3m²

  780 €/m²
 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Apartament - 65m²

  1000 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  900 €/m²
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Apartament - 96m²

  700 €/m²
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament - 125m²

  1300 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Apartament - 55m²

  950 €/m²
 • Më shumë…