Rezultatet e Kërkimit

Rezultatet 1 – 10, nga 11

 • Villa in Himara

  Prone ne Shitje ne Himare. Toka me Ndertese ne Shitje

  Një marrëveshje shumë të mirë ofrohet për këtë pronë në Himarë. Riviera shqiptare, bregdeti jugor të vendit. Prona ndahet me nje plazh shuem te bukur nga rruga. Vila është ndërtuar në vitin 2004. Himara është një vend që mbledh shume…

  duke filluar nga490 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Golem_Vila

  Vile per shitje ne Durres

  Albania Property Group ofron nje ville per shitje ne Durres.E mobiluar shume mire dhe me nje kopesht te mrekullueshem.

  duke filluar nga1045 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Villa

  Ville per shitje ne Durres

  Albania Property Group ofron nje ville per shitje ne Durres.E mobiluar shume mire dhe me nje kopesht te mrekullueshem.

  duke filluar nga1065 €/m² Zbulo më shumë
 • Sunny_Rezidence_Dhermi2A

  Vila per shitje ne Dhermi

  Albania Property Group ofron per ju 5 vila bifamiljare, secila me hyrje te vecante ne Dhermiun e famshem. Pikerisht ne zemren e pjeses me terheqese te Riviers shqiptare. Te dy katet e vilave kane nje siperfaqe prej 105m2 dhe jane me oborr…

  duke filluar nga1530 €/m² Zbulo më shumë
 • Sunny_Rezidence_Dhermi2A

  Vila per shitje ne Dhermi

  Albania Property Group ofron per ju 8 vila gjysem te ndara, secila me hyrje te vecante ne Dhermiun e famshem. Pikerisht ne zemren e pjeses me terheqese te Riviers shqiptare. Te dy katet e vilave kane nje siperfaqe prej 105m2 dhe jane me…

  duke filluar nga1520 €/m² Zbulo më shumë
 • Pogradec_VILLA

  Vile ne Pogradec

  Albania Property Group ofron nje vile per shtije ne Pogradec. Vila ndodhet vetem 100 m pergjate rruges nga liqeni i Oherit.

  duke filluar nga650 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Golem_Vila1

  Vile per shitje ne Golem, Durres

  Albania Property Group ofron nje vile per shitje ne Golem, Durres

  duke filluar nga910 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Golem_Vila2

  Vile per shitje ne Golem, Durres

  Albania Property Group ofron nje vile per shitje ne Golem, Durres. Eshte e mobiluar shume mire dhe ka nje obor te mrekullueshem.

  duke filluar nga885 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Golem_Vila3

  Vile per shitje ne Golem, Durres

  Albania Property Group ofron nje vile per shitje ne Golem, Durres.

  duke filluar nga1335 €/m² Zbulo më shumë
 • Tr_Vila_Farke_850m2

  Villa for sale in Tirana

  Villa for sale in the outskirts of Tirana.

  duke filluar nga730 €/m² Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.

Na ndiqni