Rezultatet e Kërkimit

 • Hotel Dea-Sr

  Hotel per Shitje ne Sarande

  Albania Property Group ofron nje hotel ne shitje ne Sarande. Hoteli ndodhet vetem 100m larg detit te mrekullueshem te Jonit, pergjate rruges Sarande-Butrint. Hoteli eshte i mobiluar mire, dhe frekuentohet nga klientele e huaj gjate muajve…

  duke filluar nga1345 €/m² Zbulo më shumë
 • Villa Cahani5

  Villa Cahani

  Ndodhet afër plazhit ne Durres. Mundshëm për ta kthyer në hotel. Kjo vile ka nëntë dhoma gjumi dhe tre banjo ndodhet në një rrethinë prestigjioze me nje distancë të vogel nga plazhet me rërë te qytetit te Durrësit. E ndërtuar në vitin 2005…

  duke filluar nga2320 €/m² Zbulo më shumë
 • Saranda-Hotel

  Hotel per shitje ne Sarande

  Albania Property Group ka te drejten ekskluzive per shitjen e nje hoteli me 16 dhoma, i cili ndodhet ne jug te Shqiperise, pikerisht ne qytetin e Sarandes.

  duke filluar nga580 €/m² Zbulo më shumë
 • Hotel for sale_ Durres

  Hotel per shitje ne Durres

  Hoteli ndodhet ne nje zone plazhi te Detit Adriatik, i cili ka nje bregdet ranor me cilesi shume te mira kurative. Deti Adriatik dhe rera ne bregdetin e tij jane shume te fashme per jodin e tyre i cili mund te merret gjate oreve te para te…

  duke filluar nga6330 €/m² Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.

Na ndiqni