Rezultatet e Kërkimit

Rezultatet 1 - 10, nga 104

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Albania Property Group ofron nje kompleks rezidencial ne Radhim, nje fshat i vogel turistik afer qytetit te Vlores, vetem 15 km lag qytetit. Ky kompleks i ri rezidencial po ndertohet vetem pak metra nga plazhi, per ata qe duan te kalojne…

  duke filluar nga780 €/m² Zbulo më shumë
 • Sr_Lui_7

  Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande

  Albania Property Group ofron apartament me 1 dhome gjumi per shitje ne Sarande. Eshte e mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete ne Sarande.

  duke filluar nga1000 €/m² Zbulo më shumë
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  One bedroom apartment in Albania, Saranda. Apartment has an unobstructed sea view. Finished apartment, ready to move in. Apartment is only few minutes walk from the edge of the water. Local office of Albania Property Group can provide…

  duke filluar nga850 €/m² Zbulo më shumë
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Albania Property Group ofron ne treg apartament me 1 dhome gjumi per shitje ne Sarande. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete ne Sarande.

  duke filluar nga1200 €/m² Zbulo më shumë
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Albania Property Group ka nje apartament me 1 dhome gjumi per shitje ekzlusive ne nje nga zonat me te bukura te Qerretit - Durres. Apartamenti eshte prane detit.

  duke filluar nga835 €/m² Zbulo më shumë
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Azzurra pa dyshim pasuria më e mirë në jug të Shqipërisë. Një pronë e bukur në një rezidence prane detit. Apartamente të nje cilësisë së lartë në rezidencen Azzurra. Edhe gjashtë apartamente ende për shitje. Të huajt që blejnë një pronë…

  duke filluar nga900 €/m² Zbulo më shumë
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Residenca shtrihet ndërmjet rrugës kryesore më të rëndësishme të Vlorës, drejt turizmit të ardhshëm dhe plazhit tradicional të qytetit.

  duke filluar nga700 €/m² Zbulo më shumë
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament lluksoz ne nje godine te re dhe moderne ne Tirane. Cilesi shume e mire, i rehatshem, me drite, i qete dhe ndodhet 2 minuta larg nga liqeni.

  duke filluar nga1300 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament i perfunduar per shitje ne buze te detit ne Jug te Durresit. Apartament me nje dhome gjumi ne vijen e pare.

  duke filluar nga940 €/m² Zbulo më shumë
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Blini nje prone ne Bella Mare, Durres. Kjo eshte nje residence unike qe ndertohet ne linjen e pare ne balle te detit ne plazhin e Durresit, vetem 30 min larg nga Tirana, kryeqyteti i Shqiperise. Ky eshte nje apartament 55 m2 dhe ndodhet ne…

  duke filluar nga950 €/m² Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.

Na ndiqni