Rezultatet e Kërkimit

Rezultatet 11 - 20, nga 104

 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Ndodhet ne nje rezidence unike në Tiranë, kryeqyteti i Shqiperise. Apartamente me planimetri bashkekohore e rifinitura cilesore, me nje hapesire te sitemuar e me gjelberim, pishine qendrore, dhe shesh lojrash per femije, duke siguruar…

  duke filluar nga1445 €/m² Zbulo më shumë
 • SR_Panorama_new

  Rezidenca Saranda Panorama

  Bleni apartamente ne Sarande. Pamje mahnitëse mbi gjithe gjirin e Sarandes. Kjo pronë është e perbërë nga 1+1 dhe 2+1 apartamente, të cilat ofrojne pamje të detit nga çdo banese.

  duke filluar nga750 €/m² Zbulo më shumë
 • Vlora_2bed

  Apartament 2+1 ne Vlore

  Albania Property Group ofron nje apartament per shitje te perfunduar ne Vlore. Ndertim i cilesise se larte ne nje pozicion shume te favorshem.Vetem 5 minuta larg nga plazhi me i afert.

  duke filluar nga1100 €/m² Zbulo më shumë
 • Saranda_Edri_new

  Apartament per shitje ne Shqiperi. Saranda Edri

  Apartamente te perfunduara ne Sarande, Shqiperi. Apartamentet gezojne pamje te mrekullueshme nga deti. Ndodhen shume afer me plazhin.

  duke filluar nga715 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Iliria

  Apartament 1+1 ne Durres

  Apartamente 1+1 ne nje nga destinacionet me te preferuara te turisteve ne Durres.

  duke filluar nga825 €/m² Zbulo më shumë
 • Saranda_Butrinti

  Apartament ne Shitje ne Sarande. Apartament Pushimi ne Shitje

  Albania Property Group ofron nje apartament per shitje me 1 dhome gjumi, prane qendres se qytetit te Sarandes, pak metra nga hotel Butrintit. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti. Eshte apartament i përfunduar me pllaka,…

  duke filluar nga830 €/m² Zbulo më shumë
 • Dr_Basha_65m2

  Apartamente ne Shitje ne Durres

  Apartament ne shitje me nje dhome gjumi. Apartamenti ndodhet ne nje fshat turistik vetem 100 metra larg buzes se detit. Zona e Qerretit ne jug te Durresit.

  duke filluar nga895 €/m² Zbulo më shumë
 • Kristal Center 2

  Apartament ne Shitje ne Tirane. Apartament i Perfunduar ne Shitje

  Ky apartament ne shitje ndodhet ne nje rezidence te cilesise teper te larte. Vetem nje numer i kufizuar apartamentesh disponibel. Residenca eshte ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjioze te ndertimit ne Shqiperi. Eshte nje zone e…

  duke filluar nga900 €/m² Zbulo më shumë
 • Tirana_1bed

  Apartament 1+1 ne Shitje, Tirane

  Albania Property Group ofron kete apartament 1+1 per shitje, ne nje zone shume te mire ne Tirane.

  duke filluar nga1000 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_Ap_Sale

  Shtepi Pushimi ne Shitje ne Durres

  Albania Property Group ka nje apartament ne shitje me 2 dhoma gjumi ne plazhin e Golemit ne jug te Durresit. Apartamenti eshte krejtesisht i mobiluar. Apartament ne shitje vjen me hipoteke.

  duke filluar nga810 €/m² Zbulo më shumë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.

Na ndiqni