Apartament 2+1 ne Tirane me Qera ne Zonen e Bllokut – Apartament me Qera – 110 m²

Apartament 2+1 me qira ne Tirane ne zonen e Bllokut. Nje residence moderne me roje 24 ore ne dite. Vetem 2 minuta larg bulevardit kryesor te Tiranes.

700 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 110 m²

Apartament me Qera ne Tirane ne Bllok:

 • Siperfaqja e Apartamentit - 110 m2
 • 1 dhome ndenje me:
  • Kolltuqe
  • Tavoline mesi
  • Tavoline ngrenie dhe karrige
  • A/C
 • Apartament me 2 dhoma gjumi   
 • Dhoma matrimoniale - (krevat dopjo, dollap dhe e pajisur me gjithcka te nevojshme)
 • Dhome teke - e mobiluar (dy krevat tek, dollap)  
 • Kuzhina - e kompletuar
 • Tavoline ngrenie me 6 karrige
 • Dy banjo, njera me vaske dhe tjetra me kabine dushi
 • Kondicioner ne apartament  
 • Ballkon

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 2 Banja
 • kuzhine
 • Ashensore

Vendndodhja

 • 25 minuta from Tirana Airport
 • 40 minuta nga Plazhi në Durrës
 • 2 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.