Apartament ne Qender te Tiranes – Apartament me Qera – 70 m²

Apartament 1+1, i pozicionuar ne qender te qytetit me shumë bare, restorante dhe dyqane përreth. 5 minuta larg nga Qendra Tregtare Toptani. Ndertime cilesore. I pershtatshem per 2-3 persona.

480 €/muaj

Apartament me Qera në Tiranë – 70 m²

Apartament me Qera ne Qender te Tiranes

 • Siperfaqja e apartamentit - 70m2
 • Siperfaqja e ballkonit - 25m2
 • Dhoma e ndenjes:
  • TV
  • Kondicioner
  • Divane
  • Tavoline e vogel
 • Kuzhina:
  • Sobe
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Tavoline ngrenje
 • Dhoma e gjumit:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Pasqyre
 • Banjo:
  • Dush
 • Ballkoni:
  • Tavoline me karrige
  • Lavatrice
 • Me dy ashensore
 • Ne katin e 15
 • Totali i kateve 17

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Vendndodhja

 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 40 minuta nga Porti Detar në Durrës

Guida e Pronave në Shqipëri

Për te marrë falas Guidën e Pronave në Shqipëri, lutemi te plotesoni detajet tuaja më poshtë për të shkarkuar guiden.