Zbritje 20% - Apartament ne Shitje Sarande – Apartament për Shitje – 65 m²

Albania Property Group ofron apartament me 1 dhome gjumi per shitje ne Sarande. Eshte e mobiluar dhe ndodhet ne nje zone te qete ne Sarande.

65.000 €/muaj

Apartament për Shitje në Saranda – 65 m²

Karakteristikat:

 • Siperfaqja e apartamentit-65m2.
 • Ndodhet ne nje zone te qete ne Sarande.
 • Ndertim i perfunduar.
 • Ambjenti i ndenjes i mobiluar.
 • Ajer te kondicionuar ne apartament.
 • 1 dhome gjumi me krevat dopjo dhe dollap.
 • Kuzhina me te gjitha pajisjet.
 • Ndodhet ne katin e trete.
 • Pozicioni i rezidences-prane detit.
 • Orientimi i apartamentit: veri dhe veri-lindje.
 • Dritaret duralumin, me grila dhe me rrjete kunder insekteve.
 • Muret e jashtme me termoizolim.
 • Dyert e brendshme dhe mobiljet druri.
 • Shkallet e brendshme jane granit-cilesia e pare.
 • Kangjella alumini.
 • Pllaka gress.
 • Apartamentet e mobiluara jane te patinuara.
 • Me hipoteke.

Rreth Sarandes

 • Saranda është një qytet i vogël turistik me një popullsi prej 35.000 banore.
 • Ajo ka marrë emrin nga kisha e lashtë e "40 Shenjtorëve".
 • Ajo ndodhet perballe ishullit te Korfuzit, jug të Shqipërisë
 • Duke qenë 30 min me anije nga Korfuzi kjo e bën të lehtë të arritshme.
 • Anijet e lundrimit të cilat kalojnë nëpër ishujt grekë ndalojne në Sarandë.
 • Butrinti i famshëm arkeologjik është vetëm 20 min nga Saranda.
 • Fshati Ksamil i njohur për ujin e tij kristal është vetem 15 min larg.
 • Kalaja e Lekursit është per t'u vizituar, duke ofruar nje pamje te bukur te qytetit dhe gjirit te Sarandes.
 • Rruges për në Gjirokastër ne rekomandojmë të vizitoni Syri e Kaltër.

Avantazhe te tjera

 • Fshatrat ne bregdet tashme jane te lidhura direkt me detin.
 • Porti i Sarandës është kthyer në një port turistik.
 • Investimet e reja të përmirësojë hyrjen e anijeve turistike në port.
 • Shërbim të mirë në objektet turistike.
 • Turizmi është shtylla kryesore e ekonomisë lokale.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • 1 dhomë Gjumi Matrimoniale
 • 3 te banimit
 • Ajer i kondicionuar
 • 1 Banjë
 • kuzhine
 • 1 Ashensor

Vendndodhja

 • 15 metra nga Plazhi në Saranda
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Saranda
 • 20 minuta nga Ksamili
 • 25 minuta nga Butrinti
 • 1.5 orë nga Himara
 • 2 orë nga Dhërmi
 • 30 minuta nga Lukovë

Kërkimi i fundit

 • Radhima_resort

  Apartamente ne Shitje ne Vlore. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 58.3m²

  780 €/m²
 • Saranda_Emigres1

  Finished Albania Property in Saranda. Albania Estate in Sale in Saranda.

  Apartament - 66m²

  850 €/m²
 • Sr_Lui_4

  Apartament ne Shitje Sarande - me Hipoteke

  Apartament - 65m²

  1200 €/m²
 • Dr_Qerret_60m2

  Apartament Pushimi ne Shitje ne Vije te Pare ne Durres.

  Apartament - 60m²

  835 €/m²
 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  900 €/m²
 • Vlora_Alba_new_pics

  Apartament ne Shitje ne Vlore

  Apartament - 96m²

  700 €/m²
 • Tr_Mauro_liqeni

  Apartament 3+1 ne Shitje ne Tirane

  Apartament - 125m²

  1300 €/m²
 • Durres_Residence_new1

  Apartamente per Shitje ne Durres.

  Apartament - 46.2m²

  940 €/m²
 • Bella_Mare_New

  Rezidenca Bella Mare Durres

  Apartament - 55m²

  950 €/m²
 • Touch_of_Sun_new

  Apartamente cilesore ne Tirane, Shqiperi

  Apartament - 118m²

  1445 €/m²
 • Më shumë...