Hotel per shitje ne Durres – Hotel për Shitje – 395 m²

Hoteli ndodhet ne nje zone plazhi te Detit Adriatik, i cili ka nje bregdet ranor me cilesi shume te mira kurative. Deti Adriatik dhe rera ne bregdetin e tij jane shume te fashme per jodin e tyre i cili mund te merret gjate oreve te para te dites dhe ne mbasditen e vone.

2.500.000 €/muaj

Hotel për Shitje në Durrës – 395 m²

Karakteristikat kryesore

 • Hoteli eshte vetem 40 km larg kryeqytetit.
 • Vende interesante per te vizituar:
  • Siti arkeologjik i Dyrrahut ne qytetin e Durresit, vetem 10 km larg hotelit.
  • Kalaja e Krujes dhe muzeu i saj ku mund te gjeni shume fakte dhe informacione per heroin kombetar te Shqiperise, Skenderbeun, Kruja eshte vetem 40 km larg nga hoteli.
 • Eshte ndertuar ne nje prone 1000 m2, ne te cilen hoteli ze nje sip 395 m2.
 • Arkitektura e jashtme perngjason me nje Swiss Chalet i sjellur ne plazh nga alpet zviceriane
 • Dekorimet e brendshme jane pershtatur me nje  stil modern perendimor. 
 • Hoteli gjendet ne nje zone te qete ku mund te relaksohesh dhe ta riorganizosh veten ne paqe. Stafi yne eshte shume miqesor dhe i orientuar drejt klientit.
 • Dhomat jane te pajisura me:
  •  tualet
  • TV
  • sistem ngrohjeje dhe ajer te kondicionuar. 
 • Mund te  perdorni pishinen, plazhin dhe detin te gjitha se bashku dhe keto vetem per kenaqesine tuaj.
 • Salle per Konferenca - per 25 persona,
 • 28 dhoma:
  •  4 dhoma per 2 persona
  • 22 dhoma per 3 persona
  • 2 dhoma per 4 persona.
  • 2 apartamente: 2+1 & 1+1
 • Tarrace e madhe - me mundesi per te ndertuar dhoma te tjera.
 • Parkim nentokesor i disponueshem per klientet.
 • Hapesire e disponueshme per ndertimin e nje qendre Spa dhe nje palester.

Price: 2.500.000 €

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 28 Dhoma Gjumi
 • 4 dhoma Gjumi Matrimoniale
 • 1 Garazhe nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Durrës
 • 5 minuta nga bar & restorant
 • 5 minuta nga Plazhi në Durrës
 • 30 minuta from Tirana Airport