Hotel per shitje ne Sarande – Hotel për Shitje – 2580 m²

Albania Property Group ka te drejten ekskluzive per shitjen e nje hoteli me 16 dhoma, i cili ndodhet ne jug te Shqiperise, pikerisht ne qytetin e Sarandes.

1.500.000 €/muaj

Hotel për Shitje në Saranda – 2580 m²

Karakteristikat:

 • Eshte i ndertuar ne nje percele toke prej 2580 m2 , me nje siperfaqje ndertimi prej 1100 m2
 • Jane gjithsej 4 kate me16 dhoma ne total, dhe 1 kat perdhe ku ndodhet bari dhe restoranti i hotelit.
 •  Te gjitha dhomat kane te instaluar ajer te kondicionuar (ajer te ngrohte dhe te ftohte) dhe sistem ngrohje uji me panel diellor.
 • Jane 6 dhoma cift.
 • 10 dhoma teke me 3 krevate te perfshira ne to.
 • Kapaciteti total eshte 50 persona.
 • Pervec ketyre ka edhe 1 dhome per stafin dhe 1 dhome menaxhimi
 • Hoteli ka lavanderi, nje kuzhine te kompletuar, bar dhe restorant, dhe nje hapesire parkimi per 20 makina.

Cmimi: 1.500.000 €

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • bar & restorant
 • kuzhine
 • 16 Dhoma Gjumi

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Plazhi në Saranda
 • 20 minuta nga Porti Detar në Saranda
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 25 minuta nga Butrinti
 • 20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
 • 2 orë nga fshati bregdetar Dhërmi
 • 1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
 • 1 orë nga Gjirokastra