Toke per shitje ne Lukove – Toke për Shitje – 2276 m²

Albania Property Group ka nje toke per shitje ne nje nga fshatrat me te bukur te bregdetit jugor, pozicionuar ne zemer te rivieres shqiptare.

420.000 €/muaj

Toke për Shitje në Lukovë – 2276 m²

Fshati i fundit i bregdetit shqiptar eshte fshati i Lukoves, i njohur per tarracat e tij me agrume dhe ullinj. Lukova eshte nje fshat bregdetar ne jugperendim te Shqiperise, ne Sarande. Fshati i Lukoves eshte nje perle e bregdetit Jon, ku gjelberimi pafund harmonizohet me blune e detit Jon dhe ku klima e mrekullueshme detare nderthurret me klimen malore. Fshati eshte i pozicionuar vetem 21 km nga qyteti i Sarandes ne nje pozite gjeografike shume te favorshme.

Karakteristikat

 • 2276 m²
 • Me hipoteke
 • 150 m nga deti dhe 130 m nga rruga.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Kërkimi i fundit

 • Rana e Hedhun3

  Rana e Hedhun

  Toke - 14000m²

  80 €/m²
 • Tirana Land4 - 5ha

  Toke ne Tirane

  Toke - 50000m²

  180 €/m²
 • Radhime Land 1500m2

  Toke ne Radhime

  Toke - 1500m²

  150 €/m²
 • Rana e Hedhun

  Toke ne shitje tek Rana e Hedhun

  Toke - 4500m²

  60 €/m²
 • land in Qeparo

  Toke per shitje ne Qeparo

  Toke - 14500m²

  150 €/m²
 • Land in Tirana

  Toke per shitje ne Tirane

  Toke - 20000m²

  100 €/m²
 • Land in Karpen

  Toke per shitje ne Karpen, Kavaje

  Toke - 6000m²

  450 €/m²