Toke ne Radhime – Toke për Shitje – 1500 m²

Albania Property Group ka nje pjese toke shume te mire ne Radhime afer Orikumit.

225.000 €/muaj

Toke për Shitje në Radhimë – 1500 m²

Radhima- 1500 m2 toke

 • Cmimi - 150 Euro per  m2 
 • Vendndodhja - shume e mire.
 • Pamje panoramike e gjirit te Vlores, Sazanit dhe gadishullit te Karaburunit.
 • Afer me rrugen nacionale
 • Pamje e plote nga deti
 • Zona eshte shume e frekuentuar gjate veres dhe fundjavave.

Kontakt

Disponueshmëria

 • H
 • M
 • M
 • E
 • P
 • S
 • D

Periudha minimale e qirasë: 7 ditë

Vendndodhja

 • 100 metra nga Plazhi në Vlora

Kërkimi i fundit

 • Rana e Hedhun3

  Rana e Hedhun

  Toke - 14000m²

  80 €/m²
 • Tirana Land4 - 5ha

  Toke ne Tirane

  Toke - 50000m²

  180 €/m²
 • Rana e Hedhun

  Toke ne shitje tek Rana e Hedhun

  Toke - 4500m²

  60 €/m²
 • land in Qeparo

  Toke per shitje ne Qeparo

  Toke - 14500m²

  150 €/m²
 • Land in Tirana

  Toke per shitje ne Tirane

  Toke - 20000m²

  100 €/m²
 • lukova_land

  Toke per shitje ne Lukove

  Toke - 2276m²

  185 €/m²
 • Land in Karpen

  Toke per shitje ne Karpen, Kavaje

  Toke - 6000m²

  450 €/m²